1. Головна
  2. Оперативна інформація

Сучасні сервіси пошуку роботи у Луцькому міському центрі зайнятості

Сучасні сервіси пошуку роботи у Луцькому міському центрі зайнятості

Служба зайнятості використовує сучасні сервіси для підбору працівників на вакантні посади. Однією із таких форм роботи є скайп-співбесіда. Більшість фахівців, що займаються підбором персоналу, переконані, що незабаром інтерв’ю по скайпу щільно увійде в роботу всіх компаній і стане стандартною формою співбесіди при прийомі на роботу.

Сьогодні безробітні Луцького міського центру зайнятості мали таке інтерв’ю із представниками Головного управління Національної поліції у Волинській області. Під час співбесіди представники по підбору персоналу ознайомили пошукачів роботи із наявними вакансіями у даній структурі. Розповіли про систему відбору кадрів до Національної поліції. Наголосили, що заявка на участь у конкурсі на службу в поліції заповнюється он-лайн на сайті даного відомства. Під час заходу обговорили головні вимоги до кандидатів на службу, зауважили, що служба в поліції це: висока заробітна плата, повне соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, професійна підготовка за міжнародними стандартами, перспектива кар’єрного росту.

 

У скайп - співбесіді також брали участь безробітні Нововолинської міської, Володимир-Волинської міськрайонної, Маневицької, Іваничівської, Камінь-Каширської районниих філій Волинського обласного центру зайнятості та Ковельського міськрайонного центру зайнятості.

«Здійсни свою мрію - стань поліцейським!», - з таким гаслом завершилось дане інтерв’ю по скапу.

 

Луцький міський центр зайнятості