1. Головна
  2. Оперативна інформація

Святкові конкурси малюнка на асфальті для маленьких лучан

Святкові конкурси малюнка на асфальті для маленьких лучан

З нагоди Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської для найменших лучан були проведені конкурси малюнків на асфальті «Державні символи України» та «З Україною в серці».

 
 

23 серпня на площі Героїв Майдану біля РАЦСу маленькі художники залюбки малювали символи нашої країни (прапор, герб, тризуб), дитячі долоні на асфальті. Після конкурсу малюнку діти взяли участь у патріотичному майстер-класі, під час якого кожен створив для себе синьо-жовтий браслет зі стрічки. 424 серпня на Театральному майдані міста Луцька цікаво було всім — і дорослим, і дітям, тому що на очах перехожих повставали малюнки про нашу державу, в зміст яких діти вклали свій погляд на сьогодення і побажання миру, єдності та добра Україні: сонце, жовто-синє серце, прапор, калина... Навіть найменші учасники також старалися крейдою залишити на асфальті свій шедевр.

 

«У малюнках діти втілили свої мрії, бачення сьогодення України та її майбутнього. Майже усі маленькі шедеври ілюстрували бажання миру та щастя нашій Батьківщині» - підкреслила начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан, підводячи підсумки конкурсу. Крім гарного настрою, від організатора конкурсів малюнку на дітвору чекали подарунки.

 

 

УСССДМ