1. Головна
  2. Оперативна інформація

Святковий концерт за участі творчих колективів та окремих виконавців, приурочений 935-й річниці Луцька, відбувся на Театральному майдані

Святковий концерт за участі творчих колективів та окремих виконавців, приурочений 935-й річниці Луцька, відбувся на Театральному майдані

Концертну програму розпочали творчі колективи та виконавці національних культурних товариств.

Порадували своїм співом вихованці асоціації сценічних мистецтв «SPIVANOCHKA SHOW».

 
 

Напрочуд  ніжно звучали пісенні вітання від фольклорного гурту «Чачка» та вокального дуету «Душа Волині» у складі заслуженої артистки України Алли Опейди та заслуженого працівника культури України В’ячеслава Судими.

 

Запальними були пісні у виконанні вокального гурту «Нота-Нео» та вокального ансамблю «Аколада».

 
 

Колоритні танцювальні композиції представили ансамбль  танцю «Волинянка» та ансамбль бального танцю «Юність».

 
 

Калейдоскоп мелодій подарували оркестр народних інструментів «Волинянка», ансамбль народної музики «Волиняночка», Тарас Білінець, Валерій Осадовський. Яскравим та майстерним виконанням пісень зачарували глядачів    Віталій Костюк, Анна Ткач, Олександр Гаврилюк, Анастасія Доренко, Сергій Скулинець, Олександр Голощук та народний артист України  Василь Чепелюк.

Завершальною стала пісня «Дзвони Луцька» у виконанні чоловічого вокального квартету «Акорд». Бурхливі оплески стали підтвердженням гарного настрою глядачів та щирою вдячністю артистам.

 

 

Департамент культури