1. Головна
  2. Оперативна інформація

Святкування Дня Європи у Луцьку розпочалося з міжнародної інтелектуальної гри "EuroBrainGame-2019"

Святкування Дня Європи у Луцьку розпочалося з міжнародної інтелектуальної гри "EuroBrainGame-2019"

Починаючи з 2003 року, в Україні у третю суботу травня відзначають День Європи. Щороку до цього дійства долучаються й у Луцьку. Наше місто стає майданчиком для знайомства з країнами Європейського Союзу, їх культурою, історією та звичаями. Це свято миру та єдності, до якого долучаються всі охочі та допитливі.

Отож, святкування Дня Європи у нашому місті розпочалося у коворкінгу Passage Interdit  інтелектуальною грою серед школярів обласного центру та учнів з міст-побратимів Республіки Польща (Жешув, Замость, Люблін, Ольштин, Бартошице) та Республіки Білорусь (Брест). 38 учасників, з яких 12 учнів з-за кордону, виконували тестові та творчі завдання англійською мовою на знання про Європейський союз та країни, що до нього увійшли.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Перший заступник міського голови Григорій Недопад сказав, що надзвичайно приємним є те, що іноземні делегації приїхали до нас на відзначення дня Європи. “Інтелектуальна гра є гарним початком святкування. Вона є символічною, адже, хоча Україна не входить у склад Європейського союзу, ми спілкуємося на рівних, з нами рахуються і ми сподіваємось, що ця співпраця в подальшому зростатиме”, - резюмував він.

 
 
 
 
 
 
 
 

Варто зазначити, що Дні Європи - це прекрасна можливість дізнатися найцікавіше про Європейський Союз та його відносини з Україною, познайомитися з традиціями європейських країн, обговорити питання сьогодення та отримати по-справжньому незабутні враження.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)