«Свято родинної надії» об'єднало жителів громади
У селі Шепель поблизу Луцька відбулося тепле та щире «Свято родинної надії», яке зібрало разом чимало сімей, дітей і дорослих, ветеранів, військовослужбовців і жителів громади. Символічно, що захід відбувся у День батька — свята, яке нагадує про важливу роль тата у вихованні дітей, глибину їхньої турботи та любові. Захід став чудовою нагодою провести час разом, відпочити на природі та відчути силу родинної єдності.
Другий рік поспіль Луцька міська рада організовує «Свято родинної надії». Локація традиційна — на території кінного клубу «Антарес», де для гостей підготували насичену програму розваг та активностей. Відвідувачі мали можливість взяти участь у творчих майстер-класах, спортивних змаганнях і сімейних конкурсах, покататися на конях. Особливий інтерес у дітей викликали повітряні змії, інтерактивні локації рятувальників та поліції, демонстрація сучасних дронів і військових технологій.
Завітала на захід секретер Луцької міської ради Катерина Шкльода. Вона підкреслила, що сьогоднішнє свято родинне, адже сюди прийшли багато сімей з дітьми. Саме в такому форматі воно так необхідне, щоб отримати позитивні емоції та відчуття родинної єдності. «Ці емоції — безцінні. Луцька міська рада другий рік поспіль організовує це свято. Тут багато сімей військовослужбовців, які потребують перезавантаження, гарного настрою, підтримки, а наше завдання - надати їм це. Щиро бажаю, аби кожна українська родина, кожна родина в нашому місті та нашій громаді відчували себе в безпеці і такі заходи були органічні у їхньому житті. Міцного здоров'я кожному захиснику та захисниці, молимося за те, щоб вони повернулися живі додому. Нехай кожна родина дочекається свого тата», - зауважила Катерина Шкльода.
Протягом дня для відвідувачів працювали концертна сцена, фудзона та різноманітні відпочинкові простори. Учасники свята насолоджувалися музичними виступами, спілкувалися, а також долучилися до благодійних ініціатив на підтримку українських захисників.
Директор департаменту з питань ветеранської політики Олег Кобилинський висловив вдячність всім організаторам, партнерам, волонтерам і учасникам. Він зазначив, що цього року ще більше ветеранів долучається до організації, і це тішить. «Це свято — гарна нагода виїхати родиною за межі міста, гарно та з користю провести час разом», - зазначив він.
Саме такі заходи допомагають підтримувати один одного та нагадують, що родина залишається найбільшою цінністю, джерелом сили та натхнення навіть у непрості часи.
Відділ інформаційної політики міської ради (777946, 777937, 727427)