1. Головна
  2. Оперативна інформація

Терцентр Луцької громади отримав спецавтомобіль від скандинавських благодійників

Терцентр Луцької громади отримав спецавтомобіль від скандинавських благодійників

Терцентр Луцької громади отримав спецавтомобіль

Луцька громада отримала гуманітарну допомогу – спецавтомобіль для перевезення осіб з інвалідністю від скандинавських благодійників. Транспортний засіб для територіального центру соціального обслуговування  передав Волинський обласний благодійний фонд “Дитяча місія. Україна” (керівник Людмила Лонюк).  

Директор терцентру Галина Шатецька розповіла, що благодійний фонд “Дитяча місія. Україна” співпрацює із терцентром з перших днів свого заснування у 1994 році. За цей час жодне із прохань установи не залишилося поза увагою іноземних благодійників. Як гуманітарну допомогу від фонду терцентр отримував  б/в одяг, взуття, предмети домашнього вжитку, технічні засоби реабілітації, засоби гігієни, продукти харчування, побутову техніку.

 

У 2023 році адміністрація територіального центру звернулася до президента Скандинавської дитячої місії Бо Валенберга з проханням допомогти у придбанні спецавтомобіля для перевезень осіб з інвалідністю, які пересуваються на візках. Незабаром транспортний засіб придбали і доправили до Луцька.

 

Спецавтомобіль обладнаний усім необхідним: розкладним підйомником, кондиціонером, обігрівачем, а також місцями для сидіння супроводжуючих. Він дасть змогу працівникам терцентру швидше реагувати на потреби людей з обмеженим  можливостями, які проживають у громаді і не можуть  самостійно вирішити свої проблеми.   

 
 
 
 
 

Довідка: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади — це установа системи соціального захисту, яка опікується людьми похилого віку, особами з інвалідністю, внутрішньо переміщеними особами,  а також тими, хто перебуває у складних життєвих обставинах і проживає в Луцькій міській територіальній громаді. На обліку терцентру зараз перебуває 3500 осіб, з них 1117 чоловік мають групи інвалідності, 59 пересуваються на візках.   

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)