1. Головна
  2. Оперативна інформація

Територіальні громади, які межують з Луцькою, не оплачують пільговий проїзд своїх пасажирів в міському транспорті

Територіальні громади, які межують з Луцькою, не оплачують пільговий проїзд своїх пасажирів в міському транспорті

Дуже успішні громади, які знаходяться навколо Луцька, не оплачують пільговий проїзд своїх пасажирів, які користуються міським транспортом Луцька. Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету.

Луцький міський голова Ігор Поліщук зазначив, що у сусідніх громадах все добре і вони вкрай успішні. Однак, коли справа доходить до діла, то успішність зникає: “Коли Луцьк оплачував пільговий проїзд пасажирів, які проживають у навколишніх громадах, то все було добре, а коли ми прийняли рішення, що оплачуємо пільговий проїзд пасажирів, які є членами нашої територіальної громади, то прилеглі громади відмовились оплачувати пільговий проїзд своїх пасажирів та укладати договори з CityCard”.

 

Луцьк межує із Боратинською та Підгаєцькою територіальними громадами і жителі тих громад, в силу тих чи інших обставин, користуються луцьким транспортом і платять за це гроші. До цих громад курсують наші маршрути 3, 9, 24, 30, 32 та інші.

Міський голова дав доручення начальнику відділу транспорту провести круглий стіл із залученням представників влади цих громад, депутатів та оператора системи безготівкового проїзду CityCard, щоб обговорити питання пільгового перевезення мешканців цих громад в транспорті, що курсує Луцьком.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937, 720665)