1. Головна
  2. Оперативна інформація

ТОВ “Чотири лапи Україна” об’єднались із КП “Ласка” задля гуманного контролю над популяцією бездомних тварин у Луцьку

ТОВ “Чотири лапи Україна” об’єднались із КП “Ласка” задля гуманного контролю над популяцією бездомних тварин у Луцьку

Сьогодні відбулась прес-конференція, під час якої керівники КП “Ласка” та ТОВ “Чотири лапи Україна” розповіли про свою співпрацю у місті Луцьку в рамках реалізації проєкту безкоштовної допомоги безпритульним тваринам.

Як розповіла директор “Чотири лапи Україна” Олександра Лісчишина, це товариство є частиною міжнародного благодійного фонду “Чотири лапи”, що здійснює свою діяльність у багатьох країнах світу. До Луцька товариство запросило керівництво КП “Ласка”. Затверджений проєкт передбачає відлов безпритульних тварин (як зазначила Олександра Лісчишина, 80% відлову здійснюється “вручну”), їх огляд ветеринарами, стерилізацію та вакцинування від сказу. Здійснивши ці процедури, працівники “Чотири лапи Україна” відпускають тварин на волю, попередньо залишивши бірку з унікальним ідентифікаційним номером, за яким працівники КП “Ласка” зможуть дізнатись, коли була вакцинована тварина.

 
 
 
 

Всього за 21 день у Луцьку було стерилізовано та вакциновано 290 безпритульних тварин. Олександра Лісчишина зазначила, що метою співпраці також стало обмінятися ветеринарним досвідом із луцькими колегами, ознайомити їх із останніми ноу-хау та методиками догляду за безпритульними тваринами.

У свою чергу, в.о. директора КП “Ласка” Оксана Богданюк високо оцінила професіоналізм працівників “Чотири лапи Україна” та подякувала за плідний робочий візит. Разом із колегами вони підписали договір про співпрацю.

 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)