1. Головна
  2. Оперативна інформація

Третього червня відбудеться зустріч з відомим письменником Максом Кідруком

Третього червня відбудеться зустріч з відомим письменником Максом Кідруком

У рамках Луцької літературної резиденції «Місто натхнення», приуроченої до 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки, відбудеться зустріч з третім резидентом - письменником Максом Кідруком. Поспілкуватися з відомим майстром слова  можна буде  у четвер, 3 червня, о 18.30 на території Музейного дворика (вул.Шопена, 20). Вхід вільний. Захисна маска - обов'язково!

Будемо говорити про творчість і натхнення; про серію книг під загальною назвою "Нові темні віки", над якою нині працює автор; про цікаві й актуальні теми, які він піднімає у своїх творах: екологічні та політичні проблеми на Землі, колонізацію Марса і технології майбутнього, які ще не існують зараз, але можуть стати реальними за 150-200 років. Запитаємо про творчі плани й коли очікувати на вихід першого роману нової серії "Колонія" та над якими додатками працює автор, аби зробити свій літературний світ максимально реалістичним. І, звісно, будемо говорити про місця і міста натхнення, будемо говорити про Луцьк!

Модерує захід директорка міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» — Елла Яцута.

Співорганізатори зустрічі: Музейний дворик та «Фронтера».

Нагадаємо, що Луцька літературна резиденція триває 5 тижнів - з 17 травня до 20 червня. Її метою є популяризація Луцька та його міських просторів  як мистецького осередку, а також міста європейського культурного контексту.

Результатом резиденції стане збірка творів (оповідань, есе, новел), створених резидентами в межах резиденції та під її впливом. Твори, в яких Луцьк є місцем подій, героєм чи містом персонажів, покликані популяризувати місто в українському та європейському мистецьких контекстах як привабливу туристичну дестинацію.

Організатори проєкту: управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з творчою агенцією «Баляндраси» (м. Київ)

Партнери проєкту: програмна директорка Litosvita Світлана Привалова, менеджерка культурних індустрій Ірина Плехова, менеджерка книжкових проєктів Юлія Лактіонова, видавництво «Комора», сайт Yakaboo, компанія “Типографія від А до Я”, а також партнер-меценат міжнародна рекрутингова компанія Jobian.

 

Управління туризму та промоції міста