1. Головна
  2. Оперативна інформація

Триває активна фаза ремонтних робіт луцьких вулиць та доріг, що не так давно приєднали до Луцької громади

Триває активна фаза ремонтних робіт луцьких вулиць та доріг, що не так давно приєднали до Луцької громади

Сьогодні, 20 липня, міський голова Ігор Поліщук інспектував кілька з них. 

На проспекті Волі станом на зараз вже проклали ліву смугу на шляху від вулиці Шопена до вулиці Сенатора. Представники підрядника готують до асфальтування й праву смугу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Працюємо, щоб в найближчий час прокласти асфальт до вулиці Вавилова. Триває заміна мереж та облаштування паркомісць на території технічної смуги зі сторони Київського майдану та облаштування велодоріжки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розпочато ремонт й на інших вулицях міста. Одна з них — Черчицька. До ремонту тверде покриття було відсутнє. Нині тут вкладають новенький асфальт.

“Вулиця ніколи не бачила асфальту. Невеличка, протяжністю в один кілометр, зараз вона кардинально змінилася: має асфальтове покриття у 5 сантиметрів, укладене за всіма нормами та правилами, а вже за тиждень матиме ще й обмежувачі швидкості та впорядковані узбіччя”, - розповів Ігор Поліщук. 

 

 

 

 

На перехресті вулиць Потебні та Львівської невдовзі запрацює новий світлофорний об'єкт. Поки роботи з їх підключення та налаштування тривають. Світлофори повноцінно запрацюють наступного тижня. Окрім того, на перехресті з'явилися острівки безпеки.

 

 

 

 

 

 

 

Завершені роботи з поточного ремонту вулиці Марка Вовчка в селі Небіжка Луцької міської територіальної громади. Тепер 900 метрів ґрунтової дороги з калюжами і вибоїнами стали якісним асфальтовим покриттям.

Також триває капремонт історичної вулиці Кривий Вал від вул. Набарежної до вул. Б. Хмельницького.

 

 

 

 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)