1. Головна
  2. Оперативна інформація

Триває підготовка до опалювального сезону навчальних закладів нашого міста

Триває підготовка до опалювального сезону навчальних закладів нашого міста

Сьогодні секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління освіти Зіновія Лещенко завітали до закладів освіти нашого міста, аби з’ясувати, як триває підготовка до опалювального сезону.

Посадовці ознайомились із станом робіт з утеплення даху загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13. Попередньо горище закладу було покрите лише тонким шаром керамзиту, через що енергоефективність опалення третього поверху школи падала. Сьогодні ж підлога горища утеплена мінватою. Окрім того, передбачається заміна старих дерев’яних вікон на металопластикові, на що було виділено близько 66 тис. грн.

 
 

Роботи з утеплення даху було проведено у закладі дошкільної освіти №14. Покрівля у садочку протікала, тож частина даху зазнала капітального ремонту. Посадовці високо оцінили благоустрій закладу.

 
 
 
 
 
 

“Продовжуємо покращувати навчальні заклади нашого міста, перевіряємо готовність до опалювального сезону. За літо - початок осені було проведено дуже багато робіт: замінено опалення, відремонтовані дахи, в багатьох школах замінено вікна, проводяться роботи у рамках НЕФКО. Роботи в міських навчальних закладах, що не перешкоджають навчальному процесу, продовжуються і сьогодні. Маємо величезні плани на майбутній рік, зокрема і в рамках НЕФКО 3. Будемо виділяти і кошти міського бюджету, аби дошкільнята та учні шкіл займалися у комфортних, приємних умовах”, - розповів Ігор Поліщук.

 

Тривають роботи із благоустрою закладу дошкільної освіти №21. Місця, де коріння зелених насаджень зіпсували асфальтне покриття, викладаються бруківкою. Тут було проведено ремонт систем теплопостачання, каналізації.

 
 
 
 


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)