1. Головна
 2. Оперативна інформація

Центральний парк у Луцьку захопила територія сімейного дозвілля – Lutsk Family Fest

Центральний парк у Луцьку захопила територія сімейного дозвілля – Lutsk Family Fest

Сьогодні, з нагоди Міжнародного дня сім’ї, що святкується 15 травня, у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки відбувся фестиваль сім’ї Lutsk Family Fest, організований Волинським сімейним рухом за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Волинської ради церков та соціально-відповідального бізнесу.

Протягом цього дня Центральний парк нашого міста став найкращим місцем для активного відпочинку разом із сім’єю. Лучан та гостей міста чекали різноманітні конкурси, змагання, ігри та майстер-класи, орієнтовані на укріплення сім’ї та подружжя.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Family Fest значну увагу приділив кожному члену сім’ї. Маленькі лучани навіть отримали змогу побачити свого батька в ролі супергероя, під час силового змагання із перетягування авто.

 

Кожен бажаючий міг спробувати себе у сімейному челенджі «6 кроків до зміцнення сім’ї». Не дарма саме ці кроки стали основою сьогоднішнього дійства:

 • Відданість
  адже шлюб – це марафон, а не спрінт
 • Вдячність та прихильність
  дякуй та підбадьорюй, а не сприймай, як належне
 • Проведення спільного часу
  розстав правильні пріоритети, інвестуй в найближчих людей
 • Правильне спілкування
  частіше говори «Я», а не «ти», став питання
 • Вміння вирішувати конфлікти
  знаходь творчі рішення, проси пробачення і пробачай
 • Духовне благополуччя
  запроси Бога у свою сім’ю, довірся Йому

Окрім того, присутніх чекали виступи дитячих колективів та святковий концерт.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Хочу щиро подякувати організаторам цього фестивалю, що вкотре відбувається у нашому місті. Цей захід є надзвичайно важливим сьогодні, коли інститут сім’ї знаходиться під загрозою і є багато негативних явищ, які впливають на сім’ю.

 

Тому дуже важливо популяризувати сімейні цінності. Можливо, завдяки цьому фестивалю якась сім’я збережеться, якась – утвориться, а хтось, гуляючи сьогодні по парку разом із рідними, усвідомить яке це щастя: мати сім’ю», - звернувся до присутніх у вітальному слові радник міського голови Ігор Поліщук.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)