1. Головна
  2. Оперативна інформація

ЦНАП міста Луцька вдосконалює сервіс для відвідувачів

ЦНАП міста Луцька вдосконалює сервіс для відвідувачів

Відчувати радість бути батьками напевно одне з найкращих, що відбувається у житті кожної людини. Батьківство — одне з найскладніших завдань у світі, але це також і велике щастя.

Сьогодні, 15 березня 2019 року, в Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку відбулось урочисте вручення першого свідоцтва про народження дитини. Щасливі батьки, Євген та Юлія, отримали свідоцтво особисто від секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта.

Зазначимо, що послуги з державної реєстрації актів цивільного стану доповнили комплексне надання адміністративних послуг за моделлю “Життєва ситуація”, які вже надаються через ЦНАП у місті Луцьку. Тож молоді батьки за одне відвідування департаменту одночасно здійснили державну реєстрацію народження дитини та отримали свідоцтво про народження; провели реєстрацію місця проживання дитини, оформили призначення та виплату державної допомоги при народженні дитини, зареєстрували дитину в електронній черзі у дошкільний навчальний заклад міста Луцька.

Приємно відзначити, що народжена дитинка у родині є третьою, тож одночасно батьки ще й оформили статус багатодітної сім’ї та отримали посвідчення багатодітної сім’ї.

 

“Нам дуже приємно, що на одного маленького лучанина у місті стало більше, - наголосив Григорій Пустовіт. - Щиро вітаю батьків з народженням дитини. Спочатку ми довго думали, а чи є доцільним отримувати послуги з державної реєстрації актів цивільного стану у ЦНАП. Сьогодні ж переконуємося, що це було правильним рішенням. Батькам стало набагато зручніше, адже в одному приміщенні за один прихід вони можуть одночасно отримати низку послуг і не бігати від установи до установи. Це швидко, комфортно та якісно”.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт разом з директором департаменту ЦНАП Ларисою Карп’як вручили молодим батькам пам’ятні подарунки, зокрема і картку клієнта на позачергове обслуговування у ЦНАП.

Міська влада та команда ЦНАП завжди рухаються вперед, прагнуть змін та ніколи не зупиняються на досягнутому. Нові комплексні послуги, найкращий сервіс, зручність, швидкість та доступність завжди були і є пріоритетом у діяльності ЦНАП.

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами! Ми працюємо для Вас!

 

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”