1. Головна
  2. Оперативна інформація

Цьогоріч вулиці Луцька “засяють” по-новому

Цьогоріч вулиці Луцька “засяють” по-новому

Сучасно освітлені вулиці - це не лише гарно й естетично, але й, у першу чергу, - безпека громадян. Старі ртутні та натрієві світильники не дають достатнього освітлення, і часто наші вулиці перебувають у пітьмі.

 
 
 

Міська влада розпочала реалізацію масштабного проєкту зі заміни старого освітлення на нове та сучасне LED на 25 вулицях та проспектах нашого міста. До кінця року буде замінено 2030 ртутних та натрієвих світильників на сучасні світлодіодні на вулицях Потебні, Гнідавська, Володимирська, Львівська, Ківерцівська, Гордіюк, Глушець, Президента Грушевського, Перемоги, Василя Мойсея, Коперніка, Шопена, Відродження, Соборності, Січова, Ветеранів, Кравчука, Ковельська, Данила Галицького, Яровиця, Гулака-Артемоського, Наливайка, Теремнівська, Карпенка-Карого, Героїв УПА.

Також у рамках проєкту «Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Холма та Луцька» незабаром розпочнуться роботи із заміни освітлення на вулиці Конякіна.

Заміна старих світильників на сучасне LED-освітлення дозволить підвищити безпеку дорожнього руху, адже водіям у темну пору доби буде краще видно пішоходів, велосипедистів та інших учасників дорожнього руху.

 
 
 

Окрім цього, це й економія бюджетних коштів, адже сучасне освітлення значно економніше.

І звичайно, LED-освітлення робить вулицю привабливішою, адже вона виглядає сучасніше у порівнянні з напівтемними вулицями, де встановлені старі лампи розжарювання.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)