1. Головна
  2. Оперативна інформація

«Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні»

«Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні»

Згідно Указу Президента України щорічно, 22 червня, в Україні проводяться пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У цей день важливо висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів. Ми пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з війни, тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

Архівним відділом Луцької міської ради спільно з Бібліотекою-філією № 3 для дорослих відкрито виставку архівних документів присвячену Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні під назвою: «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні».

В експозиції виставки – копії архівних документів, серед яких є спогади учасників Другої світової війни, фотодокументи, добірка книг, газетні публікації, які висвітлюють події війни.

 

Запрошуємо всіх лучан та гостей міста відвідати виставку, яка розташована в приміщенні Бібліотеки-філії № 3 для дорослих по вул. Ковельській, 56 та ознайомитись з її матеріалами.

 

 Архівний відділ міської ради