1. Головна
  2. Оперативна інформація

Тисячі велосипедистів проїхали вулицями Луцька у рамках Всеукраїнської акції “Велодень - 2023”

Тисячі велосипедистів проїхали вулицями Луцька у рамках Всеукраїнської акції “Велодень - 2023”

Традиційно, щороку Луцьк долучається до всеукраїнської акції “Велодень”, організаторами якої є Асоціація велосипедистів Луцька, СК “Лучеськ” та за сприяння Луцької міської ради. Це найбільша велоподія, що об’єднує шанувальників активного відпочинку та велоспорту.

Сьогодні, 21 травня, біля ТРЦ “ПортCity” зібралося безліч жителів нашої громади — як дітлахи, так і представники поважного віку. У акції взяли участь більше двох тисяч осіб.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Масовий велопробіг вулицями міста відбувається задля популяризації активного відпочинку та велосипеда, як екологічної альтернативи авто.

До свята велолюбителів долучився і Луцький міський голова Ігор Поліщук.

 

“Велодень — це захід, що пропагує здоровий спосіб життя та активний відпочинок. Дякую Богу та Збройним силам України за те, що ми у Луцьку, у такий складний для країни час, можемо проводити масові спортивні заходи. Сьогодні вулицями нашого міста проїде багато як дорослих, так і юних велолюбителів. Люди засумували за такими подіями.

Дякую організаторам та усім, хто долучився до проведення сьогоднішнього велопробігу”, - зазначив під час заходу міський голова Ігор Поліщук.

 

Маршрут велопробігу пролягав проспектами Соборності, Молоді та Відродження, вулицею Рівненською, проспектом Волі, вулицею Винниченка, проспектом Василя Мойсея та Перемоги. Фінішували поблизу ТЦ “ПортСіty”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Про безпеку учасників велопробігу, які рухалися колоною за вищевказаним маршрутом, подбали працівники патрульної поліції.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Продовжилося свято поблизу торгівельного центру, де на всіх учасників чекали конкурси та розваги.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)