1. Головна
  2. Оперативна інформація

У арт-галереї “Луцьк” презентували виставку робіт викладачів Луцької художньої школи

У арт-галереї “Луцьк” презентували виставку робіт викладачів Луцької художньої школи

Сьогодні, з нагоди Дня художника, в арт-галереї “Луцьк” відбулось відкриття виставки робіт викладачів Луцької художньої школи “Осіння палітра”. У заході взяли участь перший заступник міського голови Григорій Недопад, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, вихованці художньої школи, мистецтвознавці та художники нашого міста.

Першою із вітальним словом до присутніх звернулась Тетяна Гнатів, зазначивши, що викладачі художньої школи сьогодні виконують надзвичайно важливу роль, формуючи нове покоління митців. Також вона висловила подяку посадовцям та депутатам міської ради за підтримку закладів мистецької освіти і Луцької художньої школи зокрема.

У свою чергу, Григорій Недопад також привітав художників із професійним святом. З нагоди Дня художника він урочисто вручив директору школи Івану Гаврилюку сертифікат на придбання муфельної печі для випікання керамічних виробів.

“Це, дійсно, дуже важка праця, і ми її надзвичайно цінуємо”, - додав він.

 
 
 

“Приємно, що барви прекрасної осінньої днини перейшли у невеличкий та затишний виставковий зал, для якого ця та подібні виставки стали уже традиційними. І хоча поєднання викладацької роботи і роботи творчої є досить складним, з кожним роком ми бачимо тут все кращі і кращі роботи. І, я думаю, скоро ми вийдемо за межі цієї виставкової зали”, - розповів директор художньої школи Іван Гаврилюк та подякував міській владі за підтримку.

 

Під час виставки, що триватиме у арт-галереї “Луцьк” до кінця жовтня, можна буде ознайомитись із роботами 17 викладачів Луцької художньої школи. Вхід вільний.

 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)