1. Головна
  2. Оперативна інформація

У багатоквартирних будинках на Молоді, 19а та 21 безкоштовно встановлять індивідуальні теплові пункти

У багатоквартирних будинках на Молоді, 19а та 21 безкоштовно встановлять індивідуальні теплові пункти

Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та керівництво ДКП “Луцьктепло” вкотре зустрілись із лучанами, що мешкають у багатоповерхових будинках, де безкоштовно встановлять індивідуальні теплові пункти (ІТП).

Цього разу очільників міста зустріли мешканці будинків за адресою Молоді, 19а і 21. Ігор Поліщук розповів присутнім, що встановлення ІТП дозволить їм заощадити до 30% від тієї суми, яку вони сплачували за тепло раніше. Окрім того, у їх під’їздах будуть встановлені балансувальні клапани, що регулюватимуть рівномірну подачу як на перший, так і на останній поверх будинку. ІТП встановлюється безкоштовно, за умовами програми співпраці Луцької міської ради, ДКП “Луцьктепло” та Євробанку.

 
 
 
 

В свою чергу, Григорій Недопад додав, що мешканці цих будинків разом із головами ОСББ можуть досягнути ще більшої економії, якщо проведуть утеплення фасадів та даху.

 
 
 
 

Абонентська оплата за обслуговування ІТП становитиме до 20 грн на місяць з кожної квартири, більше ніяких фінансових витрат мешканці не нестимуть. При цьому люди отримають ряд суттєвих переваг - ІТП найвищої якості від італійського виробника, економія на опаленні до 30%, збалансована подача теплоносія з однаковим тиском для всіх квартир, регуляція обігріву при потеплінні чи похолоданні.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)