1. Головна
  2. Оперативна інформація

У бібліотека-філіях міста відбулись заходи з нагоди Дня української писемності та мови

У бібліотека-філіях міста  відбулись заходи з нагоди Дня української писемності та мови

Щорічно, починаючи з 2014-го року, 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. З цієї нагоди бібліотеки міста Луцька підготували низку заходів.

У бібліотеці-філії № 9 відбувся мовний калейдоскоп «Слово до слова складається мова», на якому читачі декламували вірші про мову, розгадували кросворди та ребуси, відгадували загадки, брали участь у грі «Відгадай слово».

Цікаво та пізнавально відзначили цей день користувачі центральної бібліотеки для дітей, змагаючись у мовному квесті «Лабіринти мови».

 

Луцька центральна міська бібліотека для дорослих впродовж дня проводила мовознавчий турнір «У рідному слові велика сила». Усі охочі мали можливість пройти тест на знання української мови.

Бібліотека-філія «Прилуцьке» провела інтелектуальну гру «Краса і сила українського слова». Учасники заходу змагалися у конкурсі читання поезії про рідну мову.

 

Мовну вікторину «Як не знаєте – розпитайте, коли мудрі – відгадайте» організували у бібліотеці-філії №3 для дорослих, участь в якій взяли відвідувачі територіального центру соціального обслуговування міста.

У бібліотеці – філії №7 для дорослих протягом дня діяв мовний вернісаж «Мова кожного народу – неповторна і своя».

Літературні онлайн-читання в рамках проєкту «Щасливий той, хто має що сказати» відбулись у бібліотеці-філії №10 для дорослих https://www.facebook.com/groups/1598320740185771.

В онлайнформаті проведено вікторину «Знавці української мови», мовознавчий турнір «У рідному слові велика сила», мовний калейдоскоп «Словограй», екскурс у давнину «Загадки писемного знака» (https://www.facebook.com/groups/146389400013294/ #Луцькчитає).

Заходи відбувалися з дотриманням карантинних обмежень.

 

Департамент культури Луцької міської ради