1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Бібліотеці-філії №3 для дорослих діє виставка архівних документів «Перший Президент України – Михайло Грушевський»

У Бібліотеці-філії №3 для дорослих діє виставка архівних документів «Перший Президент України – Михайло Грушевський»

До дня народження Михайла Грушевського, з 27 вересня по 01 жовтня архівним відділом Луцької міської ради спільно з Бібліотекою-філією № 3 для дорослих відкрито виставку архівних документів під назвою «Перший Президент України – Михайло Грушевський».

Михайло Грушевський - видатний історик, археолог, літературознавець, соціолог, публіцист, письменник, громадсько-політичний і державний діяч. Саме з його творчою спадщиною пов'язані ідеї відродження української культури і науки, історичної свідомості й національної гідності народу.

 

На виставці представлена добірка книг, копії архівних документів: Другого Універсалу Центральної Ради з підписом М. Грушевського від 03.07.1917, протоколу засідання Української Центральної Ради від 15.03.1917 під головуванням М.Грушевського, витяг з протоколу засідання Центральної Ради про ухвалення закону про національно-персональну автономію підписаний М. Грушевським від 09.01.1918, а також копії фотодокументів та ін.

Запрошуємо лучан ознайомитись з документами виставки, яка розташована в приміщенні бібліотеки, що на вул. Ковельській, 56.

 

Архівний відділ