1. Головна
  2. Оперативна інформація

У бібліотеці-філії №6 для дорослих відкриється “Польська полиця”

У бібліотеці-філії №6 для дорослих відкриється “Польська полиця”

Сьогодні, в рамках проєкту “Польська полиця” (“Polska Półka”), та за організації Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку, відбулось вручення літератури польських авторів українською та польською мовами бібліотеці-філії №6 для дорослих. У заході взяли участь заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури Тетяна Гнатів.

 
 
 
 
 

“Нам надзвичайно приємно, що маємо можливість отримати для наших читачів новинки польської літератури. Із Консульством у нас є багато спільних проєктів, і ця співпраця досить тісна, вона дарує нам безліч позитивних моментів. Усі справи робляться для розвитку нашої територіальної громади.

Дякуємо за підтримку та безцінний подарунок — книги”, - привітала присутніх Ірина Чебелюк та подякувала Генеральному Консульству Республіки Польща у Луцьку за тісну співпрацю.

 
 

Завдяки проєкту “Польська полиця” українські бібліотечні фонди поповняться на понад 1200 книг, які буде доставлено до 26 бібліотек України. Він ставить за мету охопити читацьку аудиторію з різних куточків світу, пропагуючи польську культуру та історію. Україна – третя країна, де буде реалізовано проєкт у співпраці з польською дипломатією та місцевими суспільними партнерами та самоврядуванням.

 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)