1. Головна
  2. Оперативна інформація

У бібліотеці - студії " ДІМ" відбулося перше заняття для дітей у фінансовій школі в рамках проєкту  "ВільноХаб"

У бібліотеці - студії " ДІМ" відбулося перше заняття для дітей у фінансовій школі в рамках проєкту  "ВільноХаб"

Керівниця школи, фінансистка Ірина Заброда спілкувалася з присутніми про історію виникнення грошей, їх потребу для людини й держави, еквівалентні обміни.

 

Учасники емоційно обговорювали історії своїх перших накопичень, навички обмінів товару на гроші й навпаки.

Інформаційна година продовжилася популярною грою "Ферма", в процесі якої діти здійснювали "фінансові торги", спілкувалися, сперечалися, дискутували. Загалом цікаво та корисно провели час.

 

На охочих долучитися до фінансової школи чекають у бібліотеці-студії "ДІМ" (вул.Президента Грушевського, 1), де реалізовується проєкт "ВільноХаб".

Довідка:

Ініціатива "Вільно Хаб" створена програмою "Мріємо та діємо", що впроваджується в Україні Радою наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

 

Луцька бібліотека – серед 24 бібліотек, які були обрані на основі відкритого конкурсного відбору в Волинській, Вінницькій, Рівненській, Львівській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Тернопільській, Чернівецькій та Закарпатській областях.  

Ця ініціатива спрямована на зміцнення спроможності бібліотекарів забезпечувати вирішення надзвичайних інформаційних та навчальних потреб у громаді у зв’язку із війною та її гуманітарними наслідками, надання підтримки ВПО шляхом залучення їх до діяльності бібліотеки у рамках заходів проєкту, а також підтримки дітей та молоді серед ВПО та місцевої громади задля їх психосоціальної адаптації, зміцненню їхніх соціальних зв’язків та потреб шляхом спілкування з оточенням, а також отриманню можливостей для неформального навчання та розвитку.

 

Ірина Заброда, ініціаторка створення фінансової школи у бібліотеці-студії "ДІМ", прибула до Луцька з відміченого війною міста Буча, активно включилася у реалізацію проєкту "ВільноХаб".

 

Департамент культури міської ради