1. Головна
  2. Оперативна інформація

У День міста до Луцька завітають зірки балету Катерина Кухар, Олександр Стоянов та піаніст-віртуоз Євген Хмара

У День міста до Луцька завітають зірки балету Катерина Кухар, Олександр Стоянов та піаніст-віртуоз Євген Хмара

Запрошуємо лучан та гостей міста 4 вересня 2021 року у центральний парк культури та відпочинку імені Лесі Українки на мистецький проєкт «INВЕРСІЯ. Пісня лісу».

У програмі - мистецькі перформанси та імпровізації на окремих локаціях парку за мотивами твору Лесі Українки "Лісова пісня", гала-вечір за участі зірок балету Катерини Кухар та Олександра Стоянова, а також піаніста-віртуоза Євгена Хмари.

 

Початок заходу о 20:00.

Не пропустіть, буде незвично, містично, загадково і романтично!

Проєкт реалізовує департамент культури міської ради у рамках заходів з відзначення Дня міста.

З детальним переліком заходів з нагоди Дня міста можна ознайомитись тут.

 

 

 

Довідково:

Катерина Кухар — українська артистка балету, прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, Національної опери України, Народна артистка України, директорка Київського державного хореографічного училища.

Ініціатор й організатор міжнародних балетних фестивалів та благодійних вистав, Почесний член журі та педагог майстер-класів на Міжнародних конкурсах та фестивалях, член жюрі телепроєкту «Танці з зірками». Удостоєна численних нагород та звань, серед них — Орден княгині Ольги ІІІ ступеня.

Олександр Стоянов — український артист балету, прем'єр Національної опери України, Заслужений артист України, Народний артист України. Почесний член журі, запрошений артист прикінцевих гала-концертів, педагог майстер-класів на міжнародних конкурсах «Tanzolymp», «Seoul International Dance Competition», «Всеукраїнська асамблея танцю».

Євген Хмара — український композитор, піаніст-віртуоз. Свою першу композицію написав у віці 7-ми років. Виступає з концертами в Європі, Китаї, США, на Близькому Сході. Євген Хмара отримав безліч титулів та нагород.

 

Департамент культури