1. Головна
  2. Оперативна інформація

У дошкільному навчальному закладі №4 висадили нові дерева

У дошкільному навчальному закладі №4 висадили нові дерева

Сьогодні у дошкільному навчальному закладі № 4 відбулася екологічна акція “Ми діти козацького роду, шануємо рідну природу” з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва. Захід відвідали заступник міського голови Костянтин Петрочук, представники відділу екології та управління освіти міської ради, батьківська громада та колектив закладу.

 
 
 
 

Для учасників та гостей акції вихованці дитячого садка підготували святковий концерт, під час якого перевтілилися у справжніх українських козаків, показали свою безмежну любов до рідної землі та повагу до національних символів і традицій.

 
 
 
 

 Заступник міського голови Костянтин Петрочук привітав присутніх із прийдешнім Днем захисника України та святом Покрови. “Коли ми відвідуємо дитячі свята, бачимо ці маленькі усміхнені обличчя, стає зрозумілим, що наша робота і усі зусилля, які міська влада вкладає у розвиток дошкільних навчальних закладів, є недаремними. Змалечку дітки виховуються у патріотичному дусі, а ще - вчаться дбайливо ставитися до навколишнього середовища, що надзвичайно важливо сьогодні.  Дякую педагогам та батькам за правильне виховання дітей. Переконаний, що якби в усіх областях України патріотичному вихованню та навичкам охорони довкілля приділяли достатньо уваги — можливо, сьогодні Україні не довелося б знову захищати свої кордони на сході. Бажаю усім вам миру, злагоди у  домівках, здоров’я та благополуччя”, - зазначив він, вручивши Подяки міського голови працівникам дошкільного закладу №4.

 
 
 
 
 

До вітальних слів долучилися і начальник відділу екології Оксана Лисак та заступник начальника управління освіти Тетяна Силка, побажавши, аби і надалі у садочку діти з задоволенням вивчали екологічну грамотність, і через озеленення подвір’я закладу вчилися  робити свій внесок у примноження рідної природи.

 
 
 

Завідувачка  ЗДО №4 Руслана Грановська подякувала представникам влади за підтримку усіх ініціатив і оперативне вирішення проблемних питань. За її словами, саме завдяки цьому заклад дошкільної освіти №4 має такий ошатний вигляд і є окрасою мікрорайону.  А завдяки спільним зусиллям владців, екологів, працівників закладу та батьків дитсадок стане осередком турботи про довкілля, аби зберегти рідну природу для його вихованців та майбутніх поколінь.

Потому дошкільнята разом із гостями та вихователями розпочали посадку нових дерев.  На території дитсадка висадили  молоді саджанці туї та верби.
   

 
 
 
 
 
 
 

Відділ інформаційної роботи міської ради
(777904, 777946, 724727, 720665)