1. Головна
  2. Оперативна інформація

У дошкільних навчальних закладах тривають ремонти

У дошкільних навчальних закладах тривають ремонти

У літній період в дошкільних навчальних закладах намагаються виконати максимальні обсяги ремонтних робіт. Міська влада виділяє значні кошти на оновлення закладів освіти, аби навчально-виховний процес у них був максимально комфортним.

І от сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління освіти Зіновія Лещенко завітали у ДНЗ № 17, що на проспекті Перемоги, 9. Цей садочок відомий тим, що тут діяв власний міні - зоокуточок, у якому були різні види риб, птахів, черепахи тощо.

 
 
 
 
 

Нині ж, за словами директора закладу Світлани Кралі, аби збільшити кількість місць у дитячому садочку, вирішено зробити реконструкцію приміщень, де жили тварини, під групи. Вона зауважила, що на черзі у дитсадок цьогоріч перебуває більше 60 малюків. Завдяки проведенню ремонтних робіт, цьогоріч замість 25 діток сюди зарахують 55. Це значно скоротить чергу. За її словами, на ремонтні роботи з міського бюджету виділили більше 600 тисяч гривень. Усіх тварин, що жили у зоокуточку, розселили у дитячих групах.

 
 
 
 
 
 
 
 

Потому Ігор Поліщук та Зіновія Лещенко побували у дошкільному навчальному закладі № 19. Це один з найбільших садочків міста. Тут діє 14 груп. Проблемою цього закладу через застарілу систему опалення були холодні приміщення. Аби забезпечити комфортні умови для дітей, вихователі були змушені включати електрообігрівачі.

 
 
 
 

Радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що прийнято рішення виділити кошти з міського бюджету на заміну системи опалення. Нині тут тривають активні роботи. Підрядна організація демонтувала старі радіатори опалення та труби. У частині приміщення уже змонтовано нові труби та радіатори. Ігор Поліщук додав, що це дасть можливість створити комфортніші умови для перебування тут дітей у осінньо-зимовий період. Крім того, це економія енергоносіїв, адже не включатимуть електрокаміни.

 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)