1. Головна
  2. Оперативна інформація

У ДУ «Луцький слідчий ізолятор» проведено правовий всеобуч

У ДУ «Луцький слідчий ізолятор» проведено правовий всеобуч

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

 

1 червня 2021 року в межах роботи спостережної комісії створеної при виконавчому комітеті Луцької міської ради для неповнолітніх ув’язнених у ДУ «Луцький слідчий ізолятор» проведено правовий всеобуч. Захід організований управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області та Луцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

– Щоденно ми проводимо роботу, яка спрямована на захист прав дітей. Саме тому сьогодні ми тут, щоб жодна дитина не залишилася поза увагою, – сказала начальник управління Ліна Галан.

 

Також на зустрічі були присутні Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України у Волинській області Віталій Єлов та адвокат Євгенія Коваленко.

Під час розмови з неповнолітніми головні акценти поставлені на проблеми: кримінальна відповідальність підлітків перед законом, знання своїх прав та обов’язків. Адже з юного віку людина часто потрапляє в ситуації, коли необхідно знати свої права та обов’язки. Буває так, що ти не знаєш, як захистити свої права, що для цього слід зробити, до кого звернутися по допомогу.

Приємним сюрпризом стали солодкі подарунки для молодих осіб від Луцької міської ради.

 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді