1. Головна
  2. Оперативна інформація

У філіях ЦНАП розпочали роботу мобільні сервісні центри МВС

У філіях ЦНАП розпочали роботу мобільні сервісні центри МВС

Враховуючи підвищений попит на отримання послуг, пов’язаних із реєстраційними діями із транспортними засобами, у Луцьку відкрилися мобільні сервісні центри МВС.

 
 

У рамках цього пілотного проєкту 5 робочих місць для працівників ТСЦ МВС організовано у філії ЦНАП на вул. Ковельській 53 (приміщення Луцької районної ради) та 3 робочих місця – у філії ЦНАП на просп. Соборності, 18 (приміщення РАЦС).

 
 

Відтепер мешканці Луцької територіальної громади, гості міста і всі, хто мають таку потребу, можуть звертатися на обслуговування не лише у сервісний центр МВС №0741, який працює у обласному центрі, а й у додаткові мобільні центри. Процедура обслуговування у них аналогічна тій, що відбувається у стаціонарних установах. Зареєструватися в мобільні сервісні центрі можна на порталі е-черга, адже “живої” черги не передбачається.

 
 

Частина коштів від надання послуг мобільних сервісних центрів буде спрямовуватись до міського бюджету. Працівники цих підрозділів надаватимуть послуги з понеділка по суботу. Розпорядок роботи: з 9:30 до 17:30.

 

Ці послуги у двох філіях ЦНАПу надаватимуться до 27 серпня. Якщо експеримент себе зарекомендує з позитивної сторони і буде попит на послугу, то її надання продовжать.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)