1. Головна
  2. Оперативна інформація

У кафедральному костелі святих Петра і Павла представили виставку, присвячену Івану Павлу ІІ

У кафедральному костелі святих Петра і Павла представили виставку, присвячену Івану Павлу ІІ

Сьогодні у Луцьку, з нагоди 100-ї річниці від дня народження Івана Павла ІІ, відбулось урочисте відкриття присвяченої йому виставки у кафедральному костелі святих Петра і Павла. На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк, представники обласної влади та духовенства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Іван Павло ІІ прийшов у цей світ, щоб наблизити його до Бога. Він був людиною, яка повністю віддавала себе своєму покликанню. Коли він приїздив до України більше трьох мільйонів українців прийшли до нього на зустріч, аби помолитися. І так було усюди! Він показав, що можна змінити цей світ не зброєю й погрозами, не законами й примусом, а самою лише християнською любов’ю. Він любив усіх людей, і людство відповідало йому взаємністю.

Сьогодні відкрилась виставка світлин із Іваном Павлом ІІ на різних етапах його життя, і дивлячись на ці світлини ми завжди відчуватимемо ту, властиву йому, любов. Він сьогодні з нами, і пам’ять про його справу надихає та возвеличує, робить усіх нас кращими. Нехай Господь Бог і надалі дарує нам таких людей та священників, які силою любові змінюють цей світ”, - звернувся до присутніх Григорій Пустовіт.

 

Відкриття виставки супроводжувалось вітальним словом міської та обласної влади, а також духовенства різних християнських конфесій. Спільною молитвою присутні вшанували пам’ять святого Івана Павла ІІ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)