1. Головна
  2. Оперативна інформація

У художній школі презентували результати конкурсу творчих робіт “Єдиний мій, коханий рідний краю!”

У художній школі презентували результати конкурсу творчих робіт “Єдиний мій, коханий рідний краю!”

У понеділок, 22 лютого, у художній школі відбулося відкриття виставки художніх робіт учасників конкурсу “Єдиний мій, коханий рідний краю!”, присвяченого 150-річчю від дня народження Лесі Українки. На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, представники Волинського національного університету, а також мистецьких шкіл Луцька.

У конкурсі взяли участь учні художніх шкіл, образотворчих відділень мистецьких шкіл та середніх спеціалізованих мистецьких закладів не тільки Луцька, а й з 15 інших міст України. На виставці представлено 58 робіт із 337-ми поданих. При створенні діти надихалися творчістю та поетичним спадком Лесі Українки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Леся Українка — неймовірно сильна та потужна постать в історії України та нашого краю. Тож надзвичайно важливо цінувати і берегти цей спадок, не забувати, а примножувати його. Сьогоднішній день розпочинає цикл заходів, пов’язаних із 150-річчям від дня народження Лесі Українки. Я дякую кожному, хто висловив свої емоції, бачення на папері. Дякую за вашу творчість”, - звернулась до присутніх Ірина Чебелюк.

 
 
 
 
 
 

Потому присутнім вручили дипломи учасників конкурсу. Роботи переможців експонуватимуться у виставковій залі Луцької художньої школи, арт-галереї “Луцьк” та на пересувних виставках.

 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)