1. Головна
  2. Оперативна інформація

У лучан збиратимуть підписи для ліквідації причин смороду

Шановні лучани!

Протягом останнього часу ситуація зі смородом, що спричинена діяльністю заводу із виробництва біоетанолу «БІО-ПЕК» досягла критичної межі. Сморід поширюється із фільтраційних полів заводу, куди зливають різні відходи та продукти діяльності. На жаль обласні органи влади, які мають повноваження вирішити цю проблему, не реагують на неодноразові звернення посадових осіб та депутатів Луцької міської ради.

Сьогодні, завдяки досягненню домовленості між головою Волинської обласної ради Ігорем Палицею та міністром екології і природніх ресурсів України Остапом Семераком, про проведення ґрунтовної комплексної позапланової екологічної перевірки, стало можливо вжити усіх заходів, а у разі наявності підстав - прийняти рішення про припинення діяльності заводу через суд.

Для цього необхідно зібрати якомога більше підписів на підтримку звернення до Міністерства екології та природніх ресурсів України та Державної екологічної інспекції України про проведення позапланової перевірки.

Збір підписів проводитиметься завтра, 03 липня з 09:00 до 17:00 в наступних пунктах:

  • ЦНАП, вул. Лесі Українки, 35;
  • Департамент соціальної політики, пр. Волі, 4а;
  • Будинок культури м-ну Вересневе, вул. Корольова, 10;
  • Школа № 2, вул. Львівська, 28;
  • Школа № 24, вул. Станіславського, 52 а;
  • ТРЦ "Порт-Сіті", вул. Сухомлинського, 1.

Також працівники міської ради будуть проводити збір підписів на ринках міста, підприємствах, у медичних закладах та безпосередньо у мешканців, що скаржились на гарячу лінію 15-80 по вказаній проблемі.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)