1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцькій громаді змінено назви та розташування окремих зупинок

Сьогодні, 13 березня, на засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради внесено ряд змін у переліки зупинок міського електро- та автомобільного транспорту міській територіальній громаді.

Зокрема, у Луцьку, у зв’язку з перейменуванням вулиць Даньшина на Івасюка Володимира, Єршова на Яремчука Назарія, Софії Ковалевської на Олени Пчілки, затверджено зміни до переліку зупинок згідно із Додатком 1.

Додаток 1

У селі Прилуцьке, у зв’язку зі зверненнями мешканців, передбачено додаткове облаштувати чотирьох зупинок громадського транспорту згідно із Додатком 2.

Додаток 2 

У селі Милуші, у зв’язку з перейменуванням вулиці Тарасова на вулицю Центральну, виникла необхідність у перейменуванні трьох зупинок громадського транспорту та зміні адрес розташування чотирьох зупинок, а також зміні адрес розташування однієї зупинки у с. Княгининок та двох – у с. Великий Омеляник. Крім того, у с. Великий Омеляник передбачено додаткове облаштування зупинки громадського транспорту. 

Повний перелік зупинок у населених пунктах громади, які будуть перейменовані та розташування яких зміниться, наведено у Додатках 3 і 4.

Додаток 3

Додаток 4

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)