1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцькій міській раді напрацюють програму забезпечення сміттєвими контейнерами мешканців приватного сектору

У Луцькій міській раді напрацюють програму забезпечення сміттєвими контейнерами мешканців приватного сектору

Сьогодні під час розширеної наради міський голова Ігор Поліщук звернув увагу на неефективний підхід до питання вирішення проблеми збору твердих побутових відходів у мікрорайонах приватної житлової забудови. За його словами, представники департаменту муніципальної варти та КП “Луцькспецкомунтранс” фактично змушують людей купувати індивідуальні смітники під загрозою штрафу. Він переконаний, що підхід має бути іншим.

“Ми взяли курс на наведення порядку з поводженням з твердими побутовими відходами та їх утилізацією. І коли в приватному секторі люди просто виносять на дорогу мішок, а потім собаки, коти чи вітер все сміття розносять. Це все неправильно”, - наголосив міський голова.

 

Він закликав проаналізувати, як зробити краще для людей. Як варіант, міський голова запропонував модель 50х50, коли міський бюджет і громадяни у співфінансуванні купують контейнери. “Тоді вони не будуть протестувати на зустрічах та опиратися цим рішенням, а будуть із задоволенням купувати контейнери, тому що половину вартості оплатить міська рада”, - додав він.

Ігор Поліщук доручив директору департаменту муніципальної варти Юлії Чіпак спільно з директором ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс” Володимиром Марценюком подати на найближчу сесію програму придбання сміттєвих контейнерів.

 
 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)