1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцькій міській раді обговорили реформу освіти разом із директором державної служби якості освіти України

У Луцькій міській раді обговорили реформу освіти разом із директором державної служби якості освіти України

Сьогодні у стінах Луцької міської ради відбулась зустріч із директором Державної служби якості освіти України Русланом Гураком та начальником управління Державної служби якості освіти України у Волинській області Ангеліною Корець. Сюди завітали також заступник міського голови Ірина Чебелюк та начальник управління освіти Зіновія Лещенко.

 
 

Подякувавши за зустріч, Руслан Гурак зазначив, що ключовим клієнтом нової реформи є органи місцевого самоврядування, та розповів про її особливості. В свою чергу, Зіновія Лещенко підняла питання нових підходів до організації освітнього процесу та діяльності міських закладів освіти в світлі нового Закону України «Про освіту».

 
 

«Сьогодні ми значну увагу приділяємо розвитку шкіл та дошкільних закладів, розвиваємо також й мистецьку освіту. Тож нас непокоїть реформа, яку планують запровадити. Хоч ми й схвально відносимося до реформ вцілому, адже це - рух вперед, проте вважаємо, що при цьому потрібно якомога більше прислухатися до потреб на місцях», - зауважила заступник міського голови Ірина Чебелюк.

 

Присутні обговорили особливості впровадження реформи у місті Луцьку та потреби міських закладів освіти. Директор Державної служби якості освіти України Руслан Гурак зазначив, що в багатьох питаннях є однодумцем міської влади та пообіцяв підтримку.

 
 
 

На завершення зустрічі Ірина Чебелюк подарувала гостям невеличкі подарунки.

 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)