1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцькій міській раді планують створити департамент державної реєстрації

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, у якому взяли участь депутати Олександр Козлюк та Вікторія Побережна.

Спершу депутати без доповіді ознайомилися та взяли до відома інформацію про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку у місті Луцьку за 2017 рік. За словами начальника Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області Олега Кічука, завдяки рішенню міської ради про заборону продажу спритних напоїв з 22.00 до 8.00 години вдалося значно покращити криміногенну ситуацію у місті. Щотижня патрульні поліцейські спільно з структурними підрозділами міської ради проводять рейди з метою виявлення недобросовісних працівників сфери торгівлі, послуг та ресторанного господарства. Одним із найбільш проблемних, за словами Олега Кічука, залишається питання забезпечення громадського порядку на території автостанції №1 та Залізничного вузла. Водночас можна говорити про стабілізацію ситуації поблизу ТРЦ “Порт Сіті”, порівняно із 2016-м роком. За дотриманням порядку на цій території регулярно слідкують патрульні.

Голова комісії Олександр Козлюк подякував працівникам поліції за роботу та ефективну співпрацю із підрозділами міської ради.

Також депутати розглянули та підтримали проект рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2015 №2/10 із внесеними змінами”, у якому пропонується утворити департамент державної реєстрації Луцької міської ради. За словами начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Юлії Соломко, департамент об’єднає два відділи - державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та відділ ведення реєстру територіальної громади. Це дасть можливість оптимізувати роботу державних реєстраторів, розширить їхні повноваження, спростить порядок реєстрації речових прав та бізнесу. Подібна система успішно працює у Києві, Харкові, Житомирі та інших обласних центрах. Департамент пропонується створити з 1 квітня 2018 року.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)