1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцькій міській територіальній громаді відбулися Дні сталої енергії 2022

У Луцькій міській територіальній громаді відбулися  Дні сталої енергії 2022

У школах Луцької міської територіальної громади відбулися Дні сталої енергії 2022.

22 грудня 2022 року для маленьких мешканців нашої громади, а саме для учнів 5-6 класів, було проведено загальноміський інтерактивний урок з енергозбереження.

 
 
 

А уже 23 грудня 2022 року в укритті КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради» проведено інтерактивний урок для 5-х класів «Енергозбереження. Почни з себе!». Учні здійснили захоплюючу подорож до країни Енерголандії, де з її мешканцями – Теплинкою та Енергійком познайомилися зі способами добування енергії, перспективами заміщення викопних видів палива альтернативними джерелами, набули практичних навичок економії енергоресурсів.

 
 

Для підвищення зацікавленості та обізнаності дітей у сортуванні побутових відходів, проведено конкурс по збору відпрацьованих батарейок та макулатури. Переможці отримали цінні подарунки. Школярі також дізналися про міський Центр управління відходами на вулиці Трункіна, 7, де можна відсортувати 14 фракцій сміття.

 

Дні сталої енергії проведено в рамках Угоди Мерів (найбільший у світі рух за збереження клімату та енергії на місцевому рівні). Європейська ініціатива Угода мерів об'єднує тисячі місцевих органів влади, які добровільно взяли на себе зобов'язання по досягненню кліматичних і енергетичних цілей ЄС.

 
 

 

Департамент економічної політики