1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцькій територіальній громаді правильно утилізовуватимуть органічні відходи

33-ма голосами депутати затвердили Програму «Впровадження міжнародного проекту «Спільний пошук нових рішень у комунальному господарстві: поводження з органічними відходами у Луцькій міській територіальній громаді». Розробник та відповідальний розробник Програми — управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності.

Бюджет становить 310,5 тисячі євро. 244,17 тисячі - грантові кошти, співфінансування з міського бюджету - 66,33 тисячі євро. Програма фінансуватиметься за кошти Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Її реалізовуватимуть протягом 2021-2023 років.

У рамках проекту, за словами Вікторії Гомонець, начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради, заплановано придбати кілька десятків компостерів для навчальних закладів Луцької міської територіальної громади. Також куплять і встановлять обладнання для очистки фільтрату на полігоні твердих побутових відходів у селі Брище.

За умови реалізації Програми та відповідно міжнародного проєкту очікуються наступні результати:

- покращення якості надання комунальних послуг жителям Луцької міської територіальної громади;

- зменшено шкідливий вплив органічних відходів на навколишнє природне середовище;

- розроблена концепція управління органічними відходами для Луцької міської територіальної громади;

- підтвердження позитивного іміджу Луцької міської територіальної громади як активного учасника міжнародних грантових програм.

Запланована й інформаційна кампанія щодо правильного поводження з органічними відходами у громаді. Досвідом ділитимуться представники Краю Ліппе (Німеччина).

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)