1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку діє Програма "Skills Lab: власна справа"

У Луцьку діє Програма "Skills Lab: власна справа"

У місті Луцьк діє Програма «Skills Lab: власна справа», яка реалізовується за сприяння ГО «Молодіжний центр Волині» та Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради. Учасниками Програми є молоді люди, які беруть участь у заходах за участі експертів та практиків, дізнаючись про особливості започаткування власного бізнесу, вивчаючи правові та фінансові питання ведення бізнесу.

29 вересня 2021 року учасники Програми «Skills Lab: власна справа» ознайомились з можливостями відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості.

У Луцькому міському центрі зайнятості діє Центр розвитку підприємництва. Робота Центру спрямована на підтримку становлення та успішного розвитку підприємництва. Центр є інформаційною площадкою та корисним сервісом для підприємців, де вони можуть отримати фахову консультацію, відвідати бізнес-тренінги, семінари з ведення бізнесу, написання бізнес-планів, пройти бліцнавчання з актуальних питань, отримати фінансову підтримку для бізнесу.

 

Для підвищення фінансової грамотності, поглиблення теоретичних та практичних навичок, які необхідні для успішного розвитку особистості й кар’єрного зростання, пропонуємо особам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, участь у семінарах та тренінгах - «Генеруй бізнес-ідею – розпочни власний бізнес», «Можливості використання проєктного менеджменту для розвитку територіальної громади», «Медіаграмотність, як ефективний інструмент пошуку роботи або самозайнятості».

Безплатно навчаємо основ бізнесу. У 2021 році 5 осіб пройшли 2-х-денне навчання на курсах «підприємець-початківець».

Впродовж 2021 року за сприянням служби зайнятості свій бізнес започаткували 7 осіб. Завжди з гордістю говоримо про тих підприємців, які за сприяння служби зайнятості започаткували власний бізнес понад 15 років тому, і сьогодні успішні на ринку.

В рамках роботи Центру розвитку підприємництва організовуємо менторські зустрічі вже успішних підприємців з тими, хто тільки робить перші кроки у бізнесі. Такі зустрічі були організовані у сфері бухгалтерського обліку, сільському господарстві, у сфері туризму, відкриття ветеринарної аптеки та у сфері надання юридичних послуг.

Одним з важливих завдань Центру є здійснення супроводу підприємців-початківців, які розпочали власний бізнес за сприяння служби зайнятості. Підприємців-початківців запрошуємо до участі у форумах та презентаціях грантових проєктів. Для підприємців міста систематично проводяться семінари та бліцнавчання, на яких присутні дізнаються про послуги служби зайнятості такі як професійне навчання, роботи тимчасового характеру, компенсація єдиного соціального внеску, функціонування електронного кабінету роботодавця.

Наважитись прийняти рішення щодо започаткування власної справи - це перший крок до успіху. Бажаємо учасникам програми «Skills Lab: власна справа» впевненості у власних силах та успіхів у веденні бізнесу.

 

Луцький міський центр зайнятості