1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку діє розмовний клуб української мови

У Луцьку діє розмовний клуб української мови

На війні як для військових, так і для цивільних, одним з найважливіших ідентифікаторів “свій - чужий” є мова. У Другу Світову з цим було простіше — чуєш рідну мову - свій, чуєш чужу - стріляєш. Сьогодні в Україні мешкає багато російськомовних громадян, які з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну виявили бажання перейти на спілкування українською мовою та вивчити її. Серед них є й ті, хто розмовляв російською все життя.

З березня 2022 року з ініціативи Луцької міської ради на базі Волинського національного університету ім. Лесі Українки діє розмовний клуб української мови. Протягом чотирьох місяців більше сотні людей відвідали заняття. Серед них як місцеві мешканці, так і внутрішньопереміщені особи. Ті, хто лишився проживати у Луцьку, продовжують навчатися і сьогодні.

Повідомляємо, що з серпня місце проведення клубу змінилось. Відтепер заняття проходитимуть у вівторок та четвер о 16.00 в приміщенні бібліотеки Волинського національного університету ім. Лесі Українки (вул. Винниченка, 30А).

 

Управління туризму та промоції міста