1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку інфікованими на коронавірус є дорослі люди. Серед хворих дітей немає

“Поки ми говоримо про коронавірус COVID-19, то в місті з минулої п’ятниці почав поширюватися незрозумілий сморід”, - такими словами розпочав сьогоднішнє засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт. У режимі відеозв’язку він зобов’язав керівництво відділу екології міської ради та КП “Луцькводоканал” щоденно доповідати про можливе джерело смороду.

Після цього присутні обговорили питання поширення коронавірусу та боротьбу з ним. Начальник управління охорони здоров’я Володимир Лотвін та завідувач відділом ДУ “Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України” Марія Білоножко почергово повідомили, що за вихідні в місті зафіксовано 7 нових випадків захворювання на коронавірус. Загалом в Луцьку 20 випадків. 6 хворих перебувають на лікарняних ліжках, а 13 лікуються амбулаторно. Всі хворі — дорослі люди, дітей до 18 років немає.

У семи лікарів міської клінічної лікарні завтра останній день самоізоляції. Повторні ПЛР-тести показали негативний результат на коронавірус. Попереду на медиків чекає ще один тест. Якщо результат не зміниться, то в найближчі дні вони зможуть повернутися на робочі місця.

Тим часом, правоохоронці разом з інспекторами департаменту муніципальної варти проводили профілактичні бесіди зі священнослужителями УПЦ МП, які порушили правила карантину.

Разом з тим, продовжують в місті й роботу щодо оброблення антисептичними препаратами вулиць та будинків. Лише за сьогодні в Луцьку знезаразили 34 кілометри доріг та 566 під’їздів.

Завершуючи засідання комісії, Григорій Пустовіт зазначив, що ситуація з коронавірусом буде погіршуватися, тому місту необхідно нарощувати позитивні кроки в боротьбі з цією хворобою. “Поза цим вірусом лише ті, хто старанно дотримується правил гігієни та відповідально ставиться до усіх правил карантину. Питання збереження здоров’я — це питання кожного з нас. Ця хвороба дуже підступна, тому розслаблятися ми не маємо права”.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)