1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку капітально відремонтують прибудинкові території на вулиці Січовій

У Луцьку капітально відремонтують прибудинкові території на вулиці Січовій

Вечір четверга 25 червня став чудовим для мешканців будинків 3, 3а, 5 та 7 на вулиці Січовій, адже у цих дворах вже зовсім скоро почне працювати важка техніка. Тут капітально ремонтуватимуть прибудинкові території.

 
 
 

З майбутнім проєктом дворів сьогодні ознайомилися їх мешканці під час зустрічі з першим заступником міського голови Григорієм Недопадом, заступником міського голови Костянтином Петрочуком, радником міського голови Ігорем Поліщуком, а також директором департаменту житлово-комунального господарства міської ради Миколою Осіюком.

 
 

Ігор Поліщук розповів, що в бюджеті міста віднайшли кошти на ремонт прибудинкових територій та уже встигли провести усі необхідні тендерні процедури, а підряднику, який ремонтуватиме двори, вже оплачено авансові платежі.

“До початку виконання робіт хочемо врахувати усі ваші пропозиції та зауваження, - звернувся до людей Ігор Поліщук. - Двори будуть повністю в бруківці, щоб в разі аварійної ситуації можна було без проблем відновити благоустрій. Окрім того буде встановлено LED-освітлення, контейнерні майданчики для сміття та дитячі майданчики”.

Микола Осіюк презентував майбутній проєкт та повідомив, що в дворах значно розширять проїжджу частину та зроблять паркувальні місця. Враховано усі пішохідні доріжки, де найчастіше ходять люди: як до сміттєвих баків, так і до освітніх закладів.

 
 

Григорій Недопад зауважив, що для зручності автомобілістів дороги в дворах розширять до дев’яти метрів.

Мешканці дворів позитивно сприйняли новину про ремонт та долучилися до жвавої дискусії. В разі відсутності від них зауважень, то ремонтні роботи розпочнуть вже наступного тижня.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)