1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку напередодні Дня рятівника відбулися урочистості

У Луцьку напередодні Дня рятівника відбулися урочистості

«Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Цей девіз найкраще відображає нелегкі будні рятівників. Вони ліквідують пожежі, знешкоджують боєприпаси, виїздять на місця автомобільних аварій, борються з техногенними катастрофами. Своє професійне свято - День працівників цивільного захисту (День рятівника) - ці мужні люди відзначатимуть 17 вересня, а напередодні на базі Державної пожежно-рятувальної частини № 25 у Луцьку відбулися урочистості.

 
 
 

Працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій вітали представники міської та обласної влади, очільники військових відомств, окремі депутати України, запрошені закордонні колеги. За сумлінну службу рятувальникам вручили грамоти, відзнаки, присвоїли чергові звання. А т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Волинській області Сергій Демидюк передав одному з підрозділів подарунок — ключі від нового пожежно-рятувального автомобіля.

 
 

Була серед поважних гостей свята і заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. Вона подякувала співробітникам ДСНС за сумлінне виконання обов'язків. “Бути рятувальником — означає мати велике серце і не боятися діяти. Вам довіряють і на вас покладаються, бо ви не раз засвідчили, що можете впоратися з усіма поставленими задачами: на землі, у повітрі, на воді. Ви — наша опора і безпека! Нехай Бог оберігає кожного з вас, а вашим родинам дарує достаток і затишок”,- зазначила Ірина Чебелюк.

 
 
 
 
 
 

Аби бійці ДСНС завжди поверталися з викликів живими-здоровими, священик окропив їх святою водою. Потому була спільна молитва за загиблих рятувальників і покладання квітів до пам'ятного знаку. Насамкінець заходу присутні мали змогу ознайомитися з оновленим автопарком служби “101” та переглянути тематичну фотовиставку.

 
 
 
 


 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)