1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку оголошено конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах №№7, 14, 32, 35

На засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про оголошення повторного конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах № 7, 14, 32, 35. 

За маршрутом №14 "Окружна – Стефаника" рух здійснюватиметься у прямому та зворотному напрямку: Окружна, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Старицького, Стефаника (місця міжзмінного відстою на вул. Стефаника та Окружній (ПАТ “СКФ Україна”). 

За маршрутом №7 -  "Село Сапогове – Госпіталь: село Сапогове (вул. Центральна), с. Прилуцьке (Соборності, Ківерцівська, Богуна, Наливайка), Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Ковельська, Старицького, Стефаника (місця   міжзмінного відстою у с. Сапогове на вул. Центральній та на вул. Стефаника).

За маршрутом №35 - "Село Жабка – Центральний ринок": село Жабка, село Дачне (дорога  Р-14), Ківерцівська, Набережна, Ковельська, Глушець, Паркова, Винниченка, Яровиця,  Набережна, Ківерцівська, с. Дачне, с. Жабка (місце міжзмінного відстою у с. Жабка). 

За маршрутом №32 "Вересневе – с. Липини": Корольова, Валерії Новодворської, Цукрова, Корольова, Полонківська, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Теремнівська, Шевченка (у с. Липини) (місця міжзмінного відстою на вул. Корольова та у с. Липини). 


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)