1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку оперативно відстежують ситуацію із захворюваністю на COVID-19

За минулу добу у місті не зафіксовано нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Про це сьогодні вели мову під час онлайн засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Начальник управління охорони здоров’я Володимир Лотвін спільно із Волинським обласним лабораторним центром МОЗ України проаналізували ситуацію з коронавірусом у Луцьку та Волинській області. Так, на Волині зареєстровано 122 випадки захворювання, у місті Луцьку за минулу добу нових випадків захворювання на COVID-19 не зафіксовано. Загалом в Луцьку на сьогодні 29 підтверджених випадків. При цьому семеро з них— медики Луцької міської клінічної лікарні, які одужали. Як наголосив Володимир Лотвін, два повторні обстеження на COVID-19 показали негативні результати, а отже- вони одужали. Щодо захворюваності на грип та ГРВІ, за минулу добу до сімейних лікарів звернулося 122 лучан, 74 з них - діти.

Окрім цього, у Луцькій міській клінічній лікарні розглядають можливість проводити експрес-тестування на коронавірус усім пацієнтам, які потрапляють на стаціонарне лікування до цього закладу.

Працівники Національної поліції продовжують перевірку дотримання карантинних заходів у місті. Посилено перевіряють людей, що повернулися з-за кордону. Крім того, правоохоронці готуються до посиленого режиму роботи у Великодні свята, мобілізують сили та засоби для належного дотримання порядку та правил карантину у храмах міста. Разом із ними задля дотримання правил безпеки і порядку та протидії злочинності, у посиленому режимі працюватимуть і патрульні поліцейські.

Як розповіла начальник управління розвитку підприємництва та реклами Наталія Рибай, напередодні вихідних було проведено розмову із керівництвом торгівельних мереж та супермаркетів міста Луцька, аби у закладах торгівлі у передсвяткові дні не утворювалися черги та скупчення людей. У найбільших супермаркетах загалом дотримуються усіх рекомендацій: соціальні дистанції, наявність санітайзерів та обмеження щодо одночасної кількості відвідувачів.

Сьогодні усі житлово-комунальні підприємства продовжують дезінфекційні заходи у житлових будинках, і впродовж дня буде продезінфіковано близько 500 під’їздів.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)