У Луцьку під час екскурсії презентували перший етап Програми «Некрополь. Простір пам’яті»
Відділ охорони культурної спадщини завершив реалізацію першого етапу програми «Некрополь. Простір пам’яті» та презентував результат.
Презентація відбулася разом з екскурсією місцями втрачених храмів та колишніх кладовищ на території Луцька. Екскурсію провели начальник відділу охорони культурної спадщини Олександр Котис та історик Петро Троневич, ініціатор програми.
Цифрова інформація подана як карта з клікабельними точками
у вигляді додаткового інформаційного шару на Геопорталі Луцької міської територіальної громади. Карта доступна за покликанням https://geo.lutskrada.gov.ua/map/necropol. Також щоб знайти шар, достатньо зайти на головну сторінку Геопорталу https://geo.lutskrada.gov.ua/home і нижче в розділі «Тематичні карти» знайти «Некрополь. Простір пам’яті». Вибравши довільну синю точку і натиснувши на неї, можна отримати більше інформації про об’єкт, який тут розташовувався.
Понад 60 точок карти показують місця втрачених християнських, іудейських та караїмських культових споруд та цвинтарів.
Відділ охорони культурної спадщини