1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку попрощалися із загиблим Героєм Віталієм Пшитюком

У Луцьку попрощалися із загиблим Героєм Віталієм Пшитюком

Сьогодні, 24 вересня, Луцька громада віддала останню шану солдату Віталію Пшитюку, котрий поліг у бою із російськими загарбниками в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області. Він був призваний на військову службу по мобілізації.

 
 
 

Відспівували 31-річного Героя у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. До спільної молитви за упокій душі спочилого разом з духовенством, родиною, бойовими побратимами, долучилася і Ірина Чебелюк - заступник Луцького міського голови.

 
 

Священик, який проводив чин похорону, наголосив: “Ховаємо патріота України, молодого чоловіка, котрому тільки жити й жити. Але не сталося... Воїн зробив свідомий вибір — боронити свою країну, боронити сім'ю. Це його посвята Творцеві, який обрав для нього таку місію. Величну і складну. Нам це треба прийняти і молитися за жертовну душу Героя, бо вона зараз серед нас. Дякує за те, що ви прийшли — згадали, вшанували, оцінили...”

 
 

По завершенню богослужіння домовину з тілом воїна пронесли Театральним майданом. Люди, котрі у цей час йшли у справах, зупинялися й ставали на коліна. В честь шани військовослужбовцю, що віддав своє життя за захист територіальної цілісності та незалежності України. Урочистості події додавали й церковні дзвони, під звук яких сотні лучан, котрі йшли у процесії, тихо молилися за душу спочилого Героя.

 
 
 
 

Поховають загиблого військовослужбовця на Алеї почесних поховань міського кладовища у с. Гаразджа.

 

Щирі співчуття рідним і близьким!

Вічна пам‘ять, честь і шана Герою!


 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)