1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку попрощалися із загиблим на Сході бійцем Андрієм Волосом

У Луцьку попрощалися із загиблим на Сході бійцем Андрієм Волосом

Сьогодні до Луцька привезли тіло загиблого на Сході волинянина, бійця 24- ї ОБМР  Андрія Волоса. Зустрічали його на Цуманському кільці о 7-й годині ранку, а о 8.00 у Нижньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору священнослужителі розпочали прощальну панахиду за загиблим Героєм.

 
 
 
 

Сотні лучан прийшли попрощатися із відважним бійцем, який віддав за Україну своє молоде життя. Віддати останню шану полеглому прибули й  представники міської влади- виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук.

 
 

Після панахиди під звуки скорботної «Плине кача по Тисині…» тіло загиблого військовослужбовця перевезли до батьківського подвір’я у його рідному селі Омельне Ківерцівського району, де й поховають Героя.

 
 
 
 
 
 
 
 

22 –річний Андрій Волос більшу частину життя прожив у Луцьку, навчався у місцевій школі-інтернаті. На фронт він пішов у 19 років, захищав Україну на Сході  у складі 24-ї ОМБР протягом трьох років. Його молоде життя обірвала ворожа куля снайпера поблизу міста Горлівка 28 червня 2018 року.

 
 
 
 
 

Луцька міська рада та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Андрія Волоса. Царство Небесне. Вічная пам'ять.

У зв’язку із трагічною подією 1 липня у Луцьку оголошено Днем жалоби.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)