1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку посилюється контроль за дотриманням карантинних заходів

Сьогодні відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, під час якого обговорили хід дотримання вимог карантину у місті Луцьку та поширення COVID-19. Зокрема, за минулу добу у нашому місті було виявлено 6 нових випадків захворювання на COVID-19. При цьому, сімейними лікарями та педіатрами було діагностовано 127 випадків ГРВІ/грипу, 79 із яких — у дорослих, 48 — у дітей.

“У нас часто запитують: чи буде у Луцьку посилення карантинних заходів? Так, буде в плані посилення контролю за дотримання усіх карантинних заходів.

Тож звертаємося до усіх мешканців міста – тільки спільними зусиллями ми втримаємо ситуацію під контролем та подолаємо епідемію. На сьогодні ж такої необхідності як закриття садочків та припинення руху громадського транспорту немає. Ми уважно відслідковуємо роботу усіх закладів, та, в разі потреби, діятимемо точково, закриваючи тільки небезпечні об’єкти чи маршрут. Багато що залежить від самих лучан.

Зайшовши до транспорту, ринку, магазину, одягни маску, дотримуйся соціальної дистанції, користуйся засобами дезінфекції рук – це повага до оточуючих.

Наша ж вимога чітка та конкретна: неухильне дотримання усіх заходів безпеки”, - зазначив секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Відтак у Луцьку триває перевірка дотримання карантинних заходів силами Держпродспоживслужби, патрульної поліції та виконавчих органів Луцької міської ради. Станом на сьогодні, спостерігається позитивна динаміка використання масок та дезінфекторів на ринках та ярмарках міста, у магазинах та громадському транспорті.

Триває також робота із перевізниками, наголошуючи на контролі за дотриманням маскового режиму та обмеження кількості пасажирів місцями для сидіння.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)