1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку працюють над дотриманням карантинних норм

Про це йшлося під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Усі міські служби працюють в штатному режимі та слідкують, щоб лучани не порушували карантинних умов і протиепідемічних заходів.

Так, за останню добу у Луцьку станом на сьогодні, 8 вересня, нові випадки коронавірусної інфекції виявлено у 18 осіб. За словами заступника начальника управління охорони здоров'я міської ради Віктора Глухманюка, побільшало звернень до сімейних лікарів та педіатрів. Здебільшого скарги стосувалися симптоматики ГРВІ.

В одній зі шкіл міста в учня виявлено вірус-COVID-19, клас пішов на самоізоляцію.

Обстежуються об'єкти харчового та нехарчового господарства. Серед основних порушень — відсутність засобів дезінфекції, журналу температурного скринінгу тощо.

Перукарням та салонам краси також наголошено на дотриманні карантинних норм та відповідальності. З відповідним листом звернулось управління розвитку підприємництва та реклами міської ради.

Інспектори департаменту муніципальної варти слідкують за дотриманням карантинних вимог, у випадку порушень — здійснюють роз'яснювальні бесіди.

Активно продовжують роботу дезінфекції під’їздів. За звітний період охоплено 240 під'їздів, 56 — у приватному секторі.

Начальник управління транспорту та зв'язку міської ради Володимир Степанов поінформував, що громадський транспорт працює в штатному режимі. Особлива увага звертається на те, аби перевозили пасажирів відповідно до кількості місць для сидіння.

 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)