1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку представили “Силу нескорених”

У Луцьку представили “Силу нескорених”

14 жовтня українці святкуватимуть одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято дуже молоде – День захисників та захисниць України.

 

Це свято кожного, хто дбає про процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності. Жертвує задля цього свій час, вміння, знання і силу.

 
 

Сьогодні ж, у переддень цієї визначальної дати, у Палаці культури Луцька відбулися урочистості. Представили патріотичну програму “Сила нескорених”. Піснями, віршами та прозою учасники дійства вітали тих, від кого нині залежить наш спокій. Та перед тим присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих внаслідок конфлікту на сході країни.

Захід відвідали студенти Волинського фахового коледжу культури і мистецтва імені І. Стравінського, громадські активісти та просто небайдужі лучани.

 
 

Зі сцени зазначили: дата 14 жовтня символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

 
 

Галина Конах, народний аматорський духовий оркестр, хорова капела “Посвіт” - були основними учасниками музичного свята.

 

 

 

  

Довідково: День захисників і захисниць Украї́ни —державне свято України, що відзначається14 жовтня (водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва). Започатковано 14 жовтня 2014 року президенським указом з назвою День захисника України. З 2015 року є державним святом, неробочим днем. 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на «День захисників і захисниць України».

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)