1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку презентували книгу Ростилава Кушнірука «А ми тую червону калину підіймемо…»

У Луцьку презентували книгу Ростилава Кушнірука «А ми тую червону калину підіймемо…»

Напередодні відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва сьогодні в Палаці культури відбулась презентація книги Ростислава Кушнірука «А ми тую червону калину підіймемо…».

Захід приурочено 90-річному ювілею автора.

Ростислав Григорович — знакова людина для нашого краю, він є співцем слави і честі героїв минулого, сьогодення та майбутнього. Учасник УПА, громадський діяч, педагог, заслужений працівник культури України, людина із значними досягненнями та неабияким трудовим і життєвим досвідом.

 
 
 

Привітати ювіляра прийшли виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, колеги та друзі.

 
 
 
 

“Ваш життєвий шлях — це приклад любові до України, приклад самопожертви в ім'я боротьби за рідний край. Завдяки таким людям, як Ви, і живе українська культура. Ви є прикладом для всіх нас!”, - звернувся до автора Григорій Пустовіт. Він висловив вдячність від імені міської ради, депутатського корпусу, всієї громади міста Луцька за активну громадську позицію, плідну працю й вручив Почесну грамоту міського голови. 

 
 

Директор департаменту культури Тетяна Гнатів доєдналась до вітань, побажала довгих творчих натхнених літ, Божого благословення та бадьорості духу.

Звучали слова вітань від друзів та колег, вони дарували довгожителю квіти та подарунки, бажали йому міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку й тепла, життєвого оптимізму, бадьорості духу та довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.

 

До слова, Ростислав Кушнірук створив і виплекав при Палаці культури народну аматорську хорову капелу «Посвіт», подібних до якої в Україні не так і багато. Саме цей колектив співаків-патріотів почав повертати із забуття стрілецькі та повстанські пісні репресованого відродження. «Посвіт» першим на Волині став виконувати заборонені на той час гімн України, пісні: «Ой у лузі червона калина», «Не пора, не пора» та інші.


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)